• InstaLogik 2023/2024

• Sukces Naszych Uczniów w V edycji trzyetapowego ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego InstaLogik 2023/2024.

ADAM URBAŃSKI - laureat III miejsca na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 5 również najlepszy wynik w gminie Raszyn.

OSKAR SOBAŃSKI – Uczestnik I etapu w kategorii klas 4 – najlepszy wynik w gminie Raszyn.

Wszystkim biorącym udział bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Dzień Kapcia 22.03.2024.

• W piątek, 22 marca 2024 r., uczniowie klas 4-8 wzięli udział w akcji SU: „Dzień Kapcia”. Tego dnia na korytarzach i w salach królowały: bamboszki, kapciuszki, klapeczki…. Galeria zdjęć poniżej 😊

Dziękujemy:

-Uczniom za włączanie się w proponowane akcje 😊

- Samorządom Klasowym za zrobienie list uczniów biorących udział  😊

- Wychowawcom za wstawienie punktów 😊

Pozdrawiamy Was!

• Wianek wiosenny 22.03.2024.

• Laureaci szkolnego konkursu technicznego „Wianek wiosenny”

Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim, którzy wzięli udział w szkolnym konkursie technicznym „Wianek wiosenny”.  Wpłynęło wiele prac na bardzo wysokim poziomie.

Przedstawiamy laureatów:

I miejsce:
          Antoni Zembrzuski 5a
          Gabriel Ciesielski 5a
          Amelia Brzezińska 7f
          Bohdan Kuzminkyi 4d

II miejsce:
          Mateusz Papier 6a
          Stanisław Wawrzyniak 5d

III miejsce:
          Agata Rynkar 5a
          Jakub Kwiecień 6b

Wyróżnienia: Pola Lewecka 4c, Dawid Senator 6d, Magdalena Małek 5a, Kacper Skubisz 4c, Jan Kuna 4e, Lena Tran 4c,Maja Spólna 4e, Nikola Szewczyk 5d, Michał Oporski 5b.

• Solidarni - 21 marca

• Dzień Osób z Zespołem Downa.

Uczniowie klas 4-8, aby zaakcentować solidaryzowanie się z osobami z Zespołem Downa, założyli skarpetki nie do pary. W galerii prezentujemy zestawy skarpetek… Dziękujemy Wam za włączanie się w akcje SU 😊

Pozdrawiamy: Samorząd Uczniowski

• Dzień Żaby 20.03.2024.

• 20 marca 2024 w budynku przy ul. Szkolnej  można było przywitać Wiosnę zakładając ubrania w wiosennych kolorach (inicjatywa Zespołu Medialnego) oraz zaakcentować kolorem zielonym Dzień Żaby. W szkole napotkaliśmy zieloną piękność utrwaloną na zdjęciu. Dziękujemy Wam  za włączanie się w akcje szkolne 😊

Samorząd Uczniowski.

• Dzień bez plecaka 19.03.2024.

• We wtorek (19 marca 2024) celebrowaliśmy kolejny raz Dzień bez plecaka - uczniowie biorący udział w akcji pakowali książki szkolne w ""inny tornister"" :)

Podziwiamy kreatywność i dziękujemy za udział w akcji !

Samorząd Uczniowski.

• Gąsiorowo 13.03.2024.

• 13 marca uczniowie klas 1c i 2a odwiedzili Młyn Gasiorowo, gdzie czekały na nich różne atrakcje. Na początku wizyty dzieci miały okazję uczestniczyć w ekologicznym spacerze, podczas którego szukały oznak wiosny, następnie poznały tradycje i zwyczaje wielkanocne. Każdy mógł samodzielnie wykonać pisankę i przygotować regionalne pierogi, które później zjadł podczas obiadu. Kolejnym punktem wizyty była zabawa na placu zabaw. Po radosnych harcach na huśtawkach, zjeżdżalniach, torach przeszkód dzieci zakupiły pamiątki.

Był to dzień zdecydowanie udany i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci.

M. Błaszczuk

• Dzień Kobiet w naszej szkole !!!

• Dzień Kobiet już na stałe wpisał się do naszego szkolnego kalendarza. Z tej okazji kl. 2a i 2c przygotowały występ słowno – muzyczny. Każda obecna na uroczystości Pani została obdarowana tulipanem własnoręcznie przygotowanym przez uczniów należących do Małego Samorządu Uczniowskiego, dodatkowo każda klasa świętowała to sympatyczne marcowe święto na swój sposób, były upominki, kwiaty i słodkie poczęstunki. Wszystkie kobietki małe i duże czuły się w tym dniu wyjątkowo.

Wszystkim Paniom raz jeszcze składamy moc najserdeczniejszych życzeń. Obyście spełniły wszystkie swoje marzenia i zarażały nas optymizmem każdego dnia.

M Błaszczuk, M. Pawelec