• Festyn Niepodległościowy 11.11.2023.

• 11 listopada na raszyńskim rynku dobył się festyn poświęcony uczczeniu Święta Niepodległości.

Wśród wielu wykonawców swoje umiejętności  taneczne i wokalne przedstawiły uczennice klasy 7e i 6a.

• Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeja 10.11.2023.

• W dniu 10 listopada 2023 roku braliśmy udział w Powiatowych Finałach MIMS w Unihokeja w kategorii dzieci - dziewczęta. Do rywalizacji przystąpiły najlepsze szkoły z powiatu pruszkowskiego. Nasza szkoła reprezentowała Gminę Raszyn.

Nasze dziewczyny wywalczyły III miejsce i zostały nagrodzone pucharem i brązowymi medalami.

Skład drużyny:

1. Alisa Demekha 6a

2. Ekatarina Dienha 6a

3. Ada Justyńska 6b

4. Trinh Vuong Minh Chau Julia 5d

5. Maja Salicka 5d

6. Anna Jabbar 5f

7. Barbara Barcikowska 5f

8. Hanna Jagiełło 5g

9. Maria Tyrka 4e

10. Julia Dylewska 4e

11. Michalina Cebula 4e

Gratulujemy zawodniczkom wspaniałej postawy sportowej oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Opiekunowie: Agnieszka Beksiak, Agnieszka Zgiep

• III Narodowy Konkurs Wiedzy o Sporcie – koniec I etapu 09.11.2023.

• W I etapie III Narodowego Konkursu Wiedzy o Sporcie wzięło udział 14 uczniów z klas IV-VIII:
          Filip Klimuk 4e
          Arina Nakonechnaya 8d
          Szymon Gregorczyk 4a
          Maciej Kwiatkowski 7d
          Aleks Jędrzejczyk 7d
          Alan Ciechomski 8d
          Oliwier Wieteska 5d
          Agata Ściuba 5e
          Marcin Ściuba 4a
          Mateusz Łuczak 4g
          Stanisław Wawrzyniak 5d
          Stanisław Salach 5g
          Piotr Szpiega 5d
          Cezary Bednarczyk 5d
          W I etapie udział wzięło ponad 8 tysięcy osób! Wyłoniono 60 laureatów, 30 w grupie młodszej i 30 w grupie starszej. Wszyscy laureaci otrzymali maila z informacją o II etapie z niezbędnymi informacjami. Sprawdźcie swojego maila.
          Dziękuję wszystkim za reprezentowanie naszej szkoły. Proszę o sprawdzenie w rankingu na stronie https://drugadrogamistrza.pl/narodowy-test-wiedzy-o-sporcie i informację zwrotną czy awansowaliście do II etapu.
          Wszyscy uczestnicy I etapu otrzymują dodatnie punkty z zachowania(+5 pkt.)

Szkolny koordynator konkursu: Agnieszka Zgiep

Partnerzy:

• Dzień Postaci z Bajek 06.11.2023.

• 06.11.2023 w naszej szkole odbył się dzień postaci z bajek. Uczniowie z tej okazji mogli się przebrać za różnych bajkowych bohaterów. Pomysły były bardzo rozmaite. Doceniam kreatywność i zaangażowanie oraz dziękuję wszystkim biorącym udział w zabawie.

Przewodnicząca SU: Justyna Jabłońska.

• Wszystkich Świętych i Zaduszki 2023

• Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego klas IV-VIII, powstała okolicznościowa tablica  związana z tematyką obchodzonych świąt: Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Uczniowie przytwierdzali do tablicy przygotowane prace- rysowane znicze  i kompozycje kwiatów. Umieszczone zostały także informacje jak na świecie obchodzone jest Święto Zmarłych.

Dziękujemy społeczności szkolnej za włączanie się w akcje SU 😊

• Warsztaty muzyczne 30.10.2023.

• W dniu 30.10.2023 r. klasy drugie uczestniczyły w warsztatach muzycznych. Dzieci grały na bębnach i innych instrumentach perkusyjnych, tworzyły rytmy oraz uczestniczyły w zabawach rytmicznych wraz z samym Królem Julianem.

• Gminny Turniej Piłki Koszykowej 24.10.2023.

• 24 października 2024 r. w hali SP Łady odbył się Gminny Turniej Piłki Koszykowej. Naszą szkołę w kategorii dzieci reprezentowali:

1. Maja Szczepaniak

10. Filip Borkowski

11. Stanisław Wawrzyniak

12. Antoni Kuśmierz

Drużyna chłopców zajmując I miejsce awansowała do etapu powiatowego. Dziewczęta zajęły miejsce III.

• Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie – brązowy medal dla naszych dziewcząt! 27.10.2023.

• W dniu 27 października 2023 roku zostały rozegrane Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej   w badmintonie w kategorii „młodzież” w hali sportowej w Wiskitkach. Do rywalizacji przystąpiło sześć najlepszych szkół z Mazowsza Zachodniego. Zawody odbywały się systemem grupowym. Nasi zawodnicy grali bardzo dobrze i prezentowali swoje umiejętności przed publicznością zgromadzoną na trybunach.
          Dziewczęta po zaciętej walce zajęły III miejsce, a chłopcy uplasowali się na IV miejscu.
          Skład reprezentacji:
          Maja Podosek 8d
          Maria Żbikowska 8d
          Nguyen Dang Khoa 8d
          Fabian Styczyński 8d
          Gratulujemy naszym reprezentantom wspaniałej postawy sportowej oraz życzymy kolejnych sukcesów.
          Opiekunowie: Dariusz Murawski, Agnieszka Zgiep

• Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie 25.10.2023.

• W dniu 25 października 2023 roku zostały rozegrane Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintonie w kategorii dzieci w hali sportowej w Wiskitkach. Do rywalizacji przystąpiło sześć najlepszych szkół z Mazowsza Zachodniego. W kategorii dziewcząt grano systemem „każdy z każdym” dającym zawsze najbardziej sprawiedliwy wynik. W kategorii chłopców zagrano systemem grupowym.
          Skład reprezentacji:
          Aleksandra Młynarska 6a